D   o   d   á   m   e          V   á   m          s   í   l   u          n   a          d   a   l   š   í          c   e   s   t   u . . .

„Živá síla mrtvého moře“

pro Vaše zdraví i krásu:

 

Soli Mrtvého moře

Kosmetika s obsahem soli Mrtvého moře

Doplňky stravy pro výživu buněk

Nabízíme Vám unikátní přírodní produkty pro Vaše zdraví z řady světového producenta Dr. Nona.

Dr Nona Logo2015

  • Doplňky stravy
    • Kosmetické produkty
    • Kosmetyki
    • Parfumerie
    • Suplementy Diety

Produkce „Dr. Nona” 

je vysoce kvalitní řada kosmetiky a potravinových doplňků.  Je  vytvořena na základě revoluční technologie, která spojuje jedinečné vlastnosti minerálů Mrtvého moře a aromaterapie.

Produkce Dr. Nona představuje kombinaci  moderní medicíny a východní léčitelské tradice. Využívá nejnovější poznatky z oblasti biotechnologie a patentované know-how společnosti Dr. Nona International, Ltd.

Složení jednotlivých produktů je založené na vědeckých poznatcích z oblasti fytoterapie, aromaterapie a balneoterapie.  Pravidelné používání našich produktů zpomaluje proces stárnutí tkání a orgánů a podporuje regeneraci organizmu na buněčné úrovni.

„V preparátech Dr. Nona  je obsažena podstata Mrtvého moře a všechno jeho bohatství.  Díky těmto produktům ucítíte, jak se Vaše tělo probouzí a mobilizuje všechny rezervy v boji o zdraví, sílu a krásu.” – doktor alternativní medicíny, profesor Fedor Lass.

Mrtvé moře

Mrtvé moře je skutečný zázrak přírody, je považováno za největší a nejstarší přírodní lázně (SPA*) na světě.  

(*SPA – z latinského Sanus Per Acquam – Voda pro zdraví.) 

Historie

Blahodárné vlastnosti vody Mrtvého moře jsou známé již od starověku. Židé a Římané budovali na jeho březích lázně a speciální koupele, kde se používalo bahno i mořská voda, a to s velmi pozitivními výsledky. Již před dvěma tisíci lety napsal římský historik Josephus Flavius, že i král Herodes relaxoval a posiloval své zdraví u minerálních pramenů Mrtvého moře. Také slavná egyptská královna Kleopatra využívala sílu bahenních koupelí pro jejich omlazující a regenerační účinky. 

Blahodárné vlastnosti

Současné lékařské výzkumy potvrzují, že jedinečné složení minerálů a mikro a makroprvků ve vodě Mrtvého moře působí hojivě a regeneračně na lidské tělo. Voda Mrtvého moře efektivně pomáhá při problémech jako je lupenka, alergie, ekzémy různého původu, také zlepšuje krevní obraz, látkovou výměnu, vzhled a pružnost pokožky a v neposlední řadě zklidňuje podrážděný nervový systém člověka. 

Při prochladnutí a bolestech v krku pomáhá kloktání ústní vodou se solí Mrtvého moře. Minerální bahno Mrtvého moře napomáhá hojení ran, oživuje vlasové kořínky, zvyšuje pružnost tkáně pokožky, vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí. Při aplikaci na záda a klouby má blahodárné účinky na různé zdravotní problémy jako artritida, zánět kostí a kostní dřeně nebo revmatizmus.